Realizacja K.Z.

Wystawa malarstwa

 

 Zapraszamy

dnia 23.11.2023 /czwartek/ o godzinie 18:00

do Kino Remus w Kościerzynie

na wernisaż WYSTAWY MALARSTWA

Michela Lenglarda "Lensky" 

 

Michel Lenglard "Lensky" - ur. 23 maja 1953 r. Obecnie mieszka w Trójmieście. Studiował malarstwo na ASP w Warszawie.
 
Członek Związku Polskich Artystów Plastyków, Związku Malarzy i Grafików Francuskich, Europejskiej Federacji Sztuki Współczesnej.
- autor wielu wystaw indywidualnych
- notowany w międzynarodowych katalogach najbardziej znanych malarzy europejskich
- liczne medale i wyróżnienia na wystawach w Sztokholmie, Paryżu, Wenecji, Tokio'
 
"Lensky" swoje prace prezentuje na aukcjach sztuki współczesnej we Francji, Włoszech, Belgii, Anglii, Niemczech.
Stała ekspozycja prac w galeriach:
- GALERIE DOUBLET - AURANCHES
- GALERIE ART PRESTIGE DEAUVILLE
- GALERIE L' ATELIER ORIGINAL PALAIS DES CONGRES DE PARIS
- GALERIE ARTISANS D' ART
- Minitel: 3617 ARTCOTE "LENSKY"
 
 
......................................................................
 
INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej: „RODO”, informujemy:

Wchodząc na teren Kościerskiego Domu Kultury im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie i biorąc udział w organizowanych wydarzeniach godzą się Państwo na utrwalenie wizerunku oraz jego publikację w publikacjach i Internecie w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją prowadzonych działań

Klauzula informacyjna

 • Administratorem Danych (wizerunku) jest Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego, ul. Długa 31, 83-400 Kościerzyna.
 • Inspektorem ochrony danych osobowych jest Piotr Piątak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Cel przetwarzania danych: wykorzystanie wizerunku w publikacjach i w Internecie  w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją działań prowadzonych przez Administratora Danych.
 • Podstawa przetwarzania danych osobowych: art. 6 ust. 1 lit a) RODO.
 • Wizerunek będzie udostępniany odbiorcom danych za pośrednictwem publikacji i Internetu.
 • Podanie danych jest dobrowolne.
 • Dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
 • Jestem świadomy/a o przysługującym mojej osobie prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Zostałem poinformowany/a, że podane przeze mnie dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu