Realizacja K.Z.

Ferie zimowe 2023

 

Kościerski Dom Kultury

zaprasza wszystkie dzieci

NA FERIE ZIMOWE

 

 17-20 stycznia

w  godzinach 11:00-13:00

Kościerzyna

Centrum Kultury Kaszubskiej "Strzelnica"

Zapraszamy dzieci w wieku: 7-12 lat

warsztaty bezpłatne

 

W programie zajęcia:

- kulinarne (pizza i kukla)

- twórcze (maskotki),

- plastyczne (decoupage)

- ognisko /kiełbaski/, maski karnawałowe

Zapisy, tel. 515-135-705

 

16-27 stycznia

Kościerzyna

Kino Remus, ul. 3 Maja 9a

Przedpołudniowe seanse filmowe dla dzieci i młodzieży

(zgodnie z repertuarem)

 "Kierunek: Księżyc", "Zadziwiający kot Maurycy",

"Avatar: Istota wody", "Pan Zabawka", "Kopciuszek i kamień życia"

Bilety w kasie kina, tel. 58/680-23-40, 508-635-048

www.kino-remus.pl

 

 

...............................................................................

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej: „RODO”, informujemy:

Wchodząc na teren Kościerskiego Domu Kultury im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie i biorąc udział w organizowanych wydarzeniach godzą się Państwo na utrwalenie wizerunku oraz jego publikację w publikacjach i Internecie w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją prowadzonych działań

Klauzula informacyjna

 • Administratorem Danych (wizerunku) jest Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego, ul. Długa 31, 83-400 Kościerzyna.
 • Inspektorem ochrony danych osobowych jest Piotr Piątak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Cel przetwarzania danych: wykorzystanie wizerunku w publikacjach i w Internecie  w celach związanych z dokumentowaniem oraz promocją działań prowadzonych przez Administratora Danych.
 • Podstawa przetwarzania danych osobowych: art. 6 ust. 1 lit a) RODO.
 • Wizerunek będzie udostępniany odbiorcom danych za pośrednictwem publikacji i Internetu.
 • Podanie danych jest dobrowolne.
 • Dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.
 • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
 • Jestem świadomy/a o przysługującym mojej osobie prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Zostałem poinformowany/a, że podane przeze mnie dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu