Realizacja K.Z.

Informacja dotycząca możliwości przekazywania przedmiotów na licytacje WOŚP

31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w Kościerzynie!!!  

Na ulicach miasta pojawi się ponad 300 wolontariuszy z kolorowymi puszkami WOŚP.  Organizatorem 31 Finału WOŚP w Kościerzynie tradycyjnie będzie Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego. Sztab będzie mieścił się w Kinie Remus ul 3-go Maja 9A.

W poprzednich latach wspieraliście Państwo fundację WOŚP poprzez przekazywanie różnych przedmiotów, za co serdecznie dziękujemy. W tym roku także liczymy na Waszą pomoc, bo zawsze warto pomagać! Przedmioty na licytacje można przynosić do Kościerskiego Domu Kultury ul. Długa 31. Licytacja przekazanych przez Państwa fantów odbywać się będzie za pośrednictwem portalu internetowego : kościerski.info

Czytaj więcej: Informacja dotycząca możliwości przekazywania przedmiotów na licytacje WOŚP

INFORMACJA DLA WOLONTARIUSZY

ZASADY ZBIÓRKI – XXXI FINAŁ WOŚP W KOŚCIERZYNIE /29 stycznia 2023 - niedziela/

Drodzy wolontariusze, już niedługo przyjdzie wam spełnić ważną misję zbierania pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W związku z tym kilka ważnych uwag i zasad zbierania pieniędzy:
1. Zaczynamy od pobrania puszek i identyfikatorów, które będą wydawane w Kinie Remus. Sztab czynny będzie od godz. 8.00, ale po puszkę można zgłosić się w dowolnej godzinie ( każdy wolontariusz sam decyduje w jakich godzinach planuje prowadzić zbiórkę). Ściśle określony jest jedynie czas oddania puszek. Skarbonki muszą wrócić do sztabu do godz. 20.00, gdyż o tej godzinie kończy się cała akcja.

Czytaj więcej: INFORMACJA DLA WOLONTARIUSZY